Luxusní dům na prodej v Sebuzíně u Ústí nad Labem / Luxury house for sale in Sebuzín near Ústí nad Labem.

Sebuzín 150, Ústí nad Labem | 274 m²

ID 0196
Kontakt
info v RK
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

CZ:
Zveme vás na prohlídku luxusního rodinného domu, který se nachází v malebné vesničce na půl cesty mezi Litoměřicemi a Ústím nad Labem. Pokud toužíte po nadstandardním bydlení se vším, co k němu patří, pak je právě tento dům tou pravou volbou pro vás!

Dvoupodlažní rodinný dům s dispozicí 5+1, velkorysou užitou plochou 274 m² a pozemkem o rozloze 2 324 m² vás překvapí nejen úžasným výhledem na řeku Labe protínající údolí Českého středohoří, nebo krytým vyhřívaným bazénem, ale také svým interiérem inspirovaným španělským rustikálním stylem, který snoubí prostor, moderno a jedny z nejkvalitnějších materiálů.

V přízemí domu na vás čeká velký obývací pokoj s krbovými kamny a vstupem na terasu, prostorný kuchyňský kout, jídelna, krásná koupelna s toaletou, technická místnost, vstup do sklepa a garáž, která je nyní využívána jako sklad. A pozor k domu náleží další dvě garáže, takže s parkováním rozhodně nebudete mít problém. V patře najdete balkón, další dvě koupelny s toaletou, vstup na obrovský balkon s fantastickým výhledem a čtyři ložnice, z nichž je jedna primární, a co do velikosti je to na ní poznat.

Celý dům je částečně podsklepen a byl postaven z cihel Ytong Lambda 550 a betonu, který je vkusně přiznaný. Nemovitost je vybavena systémem Chytrý dům, kamerovým systémem, rekuperací, centrálním vysavačem a podlahovým topením a chlazením. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo společně s krbovými kamny a tepelnými vrty o hloubce 80 metrů. Celkové náklady na energie v loňském roce činily 27 000 Kč.

Pokud vás tento rodinný dům zaujal, neváhejte nás kontaktovat pro domluvení prohlídky. Ve spolupráci s týmem poradců Prosperity Financial Services vám rádi pomůžeme i se zprostředkováním financování.
_______________________
EN:
We invite you to tour a luxurious family home situated in a picturesque village halfway between Litoměřice and Ústí nad Labem. If you crave exceptional living with all the accompanying amenities, then this house is the perfect choice for you!

A two-story family home with a layout of 5+1, a generous usable area of 274 m², and a plot of land covering 2,324 m² will surprise you not only with its breathtaking view of the Labe River cutting through the České středohoří valley or the covered heated swimming pool but also with its interior inspired by Spanish rustic style, blending space, modernity, and some of the highest-quality materials.

On the ground floor of the house, you will find a large living room with fireplace stoves and access to the terrace, a spacious kitchen area, a dining room, a beautiful bathroom with a toilet, a technical room, an entrance to the cellar, and a garage currently used as storage. Additionally, there are two more garages belonging to the house, so parking will certainly not be a problem. Upstairs, you will discover a balcony, two more bathrooms with toilets, an entrance to a huge balcony with a fantastic view, and four bedrooms, one of which is the primary and stands out in terms of size.

The entire house is partially basemented and was built using Ytong Lambda 550 bricks and concrete, tastefully exposed. The property is equipped with a Smart Home system, a camera system, recuperation, a central vacuum cleaner, and underfloor heating and cooling. Heating is provided by a heat pump together with fireplace stoves and thermal wells at a depth of 80 meters. The total energy costs last year amounted to 27,000 CZK.

If this family home has caught your interest, do not hesitate to contact us to arrange a viewing. In collaboration with the Prosperity Financial Services team, we will gladly assist you with financing arrangements.

Soubory a odkazy:

Video září
video YouTube
KategorieRodinné domy
LokalitaSebuzín 150, Ústí nad Labem
OkresÚstí nad Labem
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná274 m²
Plocha pozemku2.324 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Sebuzín 150
Ústí nad Labem
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře