Prodej zahrady s chatou ve Skalici u České Lípy

Skalice u České Lípy | 319 m²

ID 0469
Kontakt
1 490 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji útulnou chatu v obci Skalice u České Lípy. Tato nemovitost je ideálním místem pro odpočinek a rekreaci v přírodě.

Chata disponuje dvěma místnostmi - obývací částí s malým sklepním prostorem a krbovými kamny, která dodávají prostoru příjemnou atmosféru.
Druhá místnost je momentálně využívána jako kuchyňka. Součástí je také vybudovaná toaleta.
Chata je napojena na elektrickou síť 230V s vlastním elektroměrem a dvěma jističi (světla, zásuvky), což umožňuje pohodlné užívání moderních spotřebičů. Zateplení chaty zajišťuje příjemné a úsporné bydlení i v chladnějších měsících. Vytápění je zde řešeno kamny na tuhá paliva. Odpad je sveden do septiku. Na pozemek je také přiveden obecní vodovod s pitnou vodou a vlastním podružným vodoměrem. Z důvodu mělkého výkopu se vždy koncem října přívod vody zastavuje a opětovně se pouští okolo března až dubna v závislosti na počasí.

K chatě dále náleží dřevěná pergola, zajišťující příjemný stín v letních měsících a ochranu před nepříznivým počasím, navíc je ideálním místem pro venkovní posezení, grilování nebo relaxaci s výhledem na zahradu.
Nemovitost stojí na oploceném pozemku o rozloze 319 m², který nabízí dostatek prostoru pro různé zahradní aktivity a odpočinek. Na zahradě se nachází okrasné keře a ovocné stromy. K dispozici je také menší venkovní sprcha a bazén, který poskytne osvěžení v horkých letních dnech. Praktický zahradní domek na pozemku může sloužit jako úložný prostor pro nářadí, zahradní techniku nebo jako dílna.
K zahradě vede obecní příjezdová cesta, která umožňuje pohodlný přístup a možnost parkování. Asi deset minut pěší chůzí od zahrady je autobusová zastávka.

Tato chata je skvělou investicí pro každého, kdo hledá klidné místo pro relaxaci, rodinné dovolené, nebo útěk z městského ruchu.

Pro více informací či sjednání termínu prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

KategoriePozemky - zahrady
LokalitaSkalice u České Lípy
OkresČeská Lípa
Plocha pozemku319 m²
StavbaRekreační chata
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační

Lokalita

Skalice u České Lípy
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře