Prodej rodinného domu v Huntířově u Děčína

Huntířov | 251 m²

ID 0403
Kontakt
prodáno
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Představte si starobylý dům, zasazený do malebného venkovského rázu obce, jako z pohádky. Dvougenerační poloroubenka, která srdce svou atmosférou okouzluje hned při pohledu na ni.

Jakmile vkročíte dovnitř, uvítá vás teplý a útulný interiér. Kachlová kamna umístěné v přízemí domu přinášejí do místnosti nádech nostalgie a pohody, vytvářejíce perfektní atmosféru pro rodinné večery plné úsměvů a radosti. Ve spodní části domu naleznete byt s dispozicí 3+kk, doplněný samostatnou saunou, která nabízí relaxaci a regeneraci po dlouhém dni.

Na prvním patře domu se otevírá byt s dispozicí 2+kk, který svým vlastním vchodem na půdu poskytuje možnost dalšího rozšíření, například na prostorné dva pokoje, čímž přináší ještě větší flexibilitu a možnost přizpůsobení podle potřeb nových obyvatel.

Pozemek o ploše 887 m2 je jako oáza klidu a možností. Nabízí dostatek prostoru pro venkovní aktivity, zahradničení, nebo jednoduše relaxaci pod širým nebem. Dům také láká svým potenciálem – je ideální pro ty, kteří hledají spojení minulosti s možností modernizace, ať už jako vlastní bydlení nebo jako investiční příležitost pro budoucí generace. Zastavěná plocha činní 113 m2.

Tento dům není jen stavbou, je to místo, kde se prolíná minulost a budoucnost, kde se rodina shromažďuje a kde se sní o nových začátcích. Je to místo, které vás pozve k objevování, k tvorbě vzpomínek a k vytváření nových příběhů. Je to místo, které se stává domovem.

Ohřev vody je zajištěn dvěstě litrovým bojlerem, který je až pro 8 osob. Vytápění domu zajistí automatický kotel na uhlí, který je umístěn ve sklepě.

Veškeré financování vyřešíme v případě zájmu na míru.

Soubory a odkazy:

video YouTube
KategorieRodinné domy
LokalitaHuntířov
OkresDěčín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná251 m²
Plocha pozemku887 m²
Plocha zastavěná113 m²
Počet podlaží3
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Huntířov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře