Prodej zahrady v osobním vlastnictví, Děčín

Děčín | 387 m²

ID 0235
Kontakt
prodáno
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Nabízím Vám k prodeji krásnou zahradu v osobním vlastnictví. Nacházející se v klidné, avšak dobře dostupné části Děčína. Jedná se o prodej zahrady včetně chaty a 1/10 podílu na společné přístupové cestě.

Hlavní pozemek o velikosti 284 m2, na kterém stojí chata, je v mírném svahu a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Chata je z kombinace zdiva a dřeva a vyniká svou jedinečností. Do chaty je zavedena elektřina, což zajišťuje komfortní využití.
Na pozemku se dále nachází bazén, jezírko se skalkou, dřevěná pergola včetně zděného grilu a další prvky, které dávají zahradě charakter a umocňují její kouzlo.

Menší pozemek o velikosti 103 m2, na kterém se nachází skleník a trampolína, je rovinatý a ideální pro pěstování rostlin nebo pro zábavu dětí.

K dispozici je užitková voda přivedena na pozemek a pitná voda je k odběru na společné přístupové cestě. V minulosti byla diskutována možnost přivést pitnou vodu až na pozemek, ale prozatím tato vize zůstává na stole a čeká na případné kroky se sousedními majiteli pozemků.

Nemovitost je skvělou investicí pro ty, kteří hledají klidné místo k odpočinku a relaxaci. Pokud máte zájem vidět tuto krásnou zahradu na vlastní oči nebo máte jakékoli dotazy, kontaktujte mě.

Soubory a odkazy:

video YouTube
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaDěčín
OkresDěčín
Plocha pozemku387 m²
StavbaRekreační chata
Poloha objektuŘadový
ZástavbaRekreační

Lokalita

Děčín
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře