Prodej, Pozemky pro bydlení, 3038 m² - Velemyšleves

Velemyšleves | 3 038 m²

ID 0289
Kontakt
rezervováno
bez poplatku katastrálnímu úřadu, včetně provize, včetně právního servisu

Prodej pozemku určeného k výstavbě domu v obci Velemyšleves.

Máte sen o vlastním domě? Máme pro vás skvělou příležitost! Nabízíme vám pozemek o rozloze přes 3038m2, který je připraven k výstavbě vašeho vysněného domova.

Pozemek se nachází v klidné obci Velemyšleves, která nabízí příjemné a klidné bydlení v blízkosti přírody. Díky své rozloze a umístění je ideální pro stavbu rodinného domu s dostatkem prostoru pro zahradu, dětské hřiště nebo relaxační zónu.

Výhodou tohoto pozemku je jeho strategická poloha. V dosahu se nachází inženýrské sítě, což znamená, že nemusíte řešit jejich přivedení na pozemek. Elektřina, voda a kanalizace jsou již připraveny k připojení, což vám ušetří čas i peníze.

Další výhodou je platné stavební povolení. Nemusíte se starat o složité administrativní procesy, protože vše je již vyřízeno. Můžete se tak okamžitě pustit do stavby svého vysněného domu.

Navíc je zde dobrá dopravní dostupnost do okolních měst, což vám umožní snadný přístup ke všem potřebným službám.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a začněte stavět svůj vysněný domov na tomto prostorném pozemku. Pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši zprávu nebo telefonát!

Soubory a odkazy:

video YouTube
prodej-pozemek- Velemyšleves-realitni-kancelar-prosperity-real-estate_opraveno
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaVelemyšleves
OkresLouny
Plocha pozemku3.038 m²
ZástavbaObytná

Lokalita

Velemyšleves
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře