Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 1234 m² - Háj u Duchcova

Háj u Duchcova | 1 234 m²

ID 0282
Kontakt
1 990 000 Kč
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Nabízím vám jedinečnou příležitost stát se majitelem pozemku o celkové výměře 1234 m2 v krásné malebné obci Háj u Duchcova na Teplicku. Tento pozemek je složen ze dvou samostatných částí, které nabízejí různé možnosti využití.

První část pozemku má výměru 230 m2 a je klasifikována jako neplodná půda. Tato část může být využita pro zahradní úpravy, zřízení venkovního posezení nebo jako místo pro skladování materiálů.

Druhá část pozemku má rozlohu 1004 m2 a je pokryta trvalým travním porostem. Dle územního plánování má tato část potenciál pro stavbu rodinného domu, ideálně typu bungalovu jako například na fotografiích, které slouží pouze jako ilustrace. Tento travní porost vytváří krásné přirozené prostředí a nabízí možnost vytvoření okouzlující zahrady nebo venkovského ráje.

Inženýrské sítě (voda, elektřina, kanalizace) jsou připraveny k napojení.

K pozemku rovněž náleží 1/4 podílu na společné přístupové cestě, což zajišťuje snadný přístup k vaší budoucí nemovitosti.

Lokalita v obci Háj u Duchcova je známá pro svou klidnou atmosféru a krásnou přírodu. Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají místo pro odpočinek a relaxaci, a zároveň chtějí mít možnost vybudovat si vlastní domov podle svých představ.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost vlastnit pozemek v malebném prostředí. Pro více informací nebo prohlídku mě neváhejte kontaktovat, protože Já Vaše sny proměním v REALITY!

Soubory a odkazy:

video YouTube
prodej-pozemek-haj-u-duchcova-prosperity-real-estate_opraveno
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaHáj u Duchcova
OkresTeplice
Plocha pozemku1.234 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuRohový
ZástavbaObytná

Lokalita

Háj u Duchcova
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře