Prodej pozemku o rozloze 2513 m2, obec - Česká Kamenice

Česká Kamenice - Kamenická Nová Víska | 2 513 m²

ID 0447
Kontakt
2 760 000 Kč
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Vítejte v srdci kouzelné krajiny mezi Děčínem a Českou Kamenicí, kde se rozprostírá rozlehlý rovinatý pozemek o rozloze 2513 m2. Tato obec Kamenická Nová Víska opřená o Německé hranice a ležící na okraji Českého Švýcarska, je příležitostí, o které jste možná dosud jen snili.

Pro ty, kteří touží po vlastním domě, tento pozemek představuje neopakovatelnou šanci. Zde můžete zrealizovat své sny o domově a mít zároveň prostornou zahradu, která bude poskytovat útočiště od každodenního shonu a vytvoří prostor pro nezapomenutelné rodinné chvíle.

Ale to není všechno, co tento pozemek nabízí. Jeho skvělou výhodou je možnost vybudovat na něm ne jeden, ale dokonce dva domy vašich snů. Co kdybyste měli možnost žít vedle svých nejbližších, kteří vám mohou být oporou a podporou?

Podmínky prostorového uspořádání pro využití zastavitelné plochy Z37 - koeficient zastavění pozemku nadzemními stavbami, včetně zpevněných ploch 30 %; koeficient zastavění pozemku nadzemními stavbami, bez zpevněných 15 %; maximální počet hlavních staveb 2; minimální velikost pozemku pro umístění jedné hlavní stavby 1200 m2.

A co se týče připojení na infrastrukturu, nebojte se. Tato lokalita vám poskytuje veškeré potřebné zázemí pro komfortní bydlení.

Pokud si nejste jisti, jak začít, nebo pokud potřebujete inspiraci, mohu poskytnout návrh projektu na výstavbu dvou rodinných domů.

Tento pozemek není jen kus půdy - je to místo, kde se vaše sny stávají skutečností. Nechte se unést krásou této přírody a příležitostí, které vám nabízí. Buďte první, kdo tuto jedinečnou šanci uchopí a začne stavět svůj vlastní ráj.

Pokud se chcete dozvědět více podrobných informací, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku nemovitosti.

Veškeré financování vám zařídím mile rád u našich finančních specialistů s prestižním titulem EFA.

Soubory a odkazy:

prodej_pozemek_Ceska_Kamenice_Prosperity
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaČeská Kamenice - Kamenická Nová Víska
OkresDěčín
Plocha pozemku2.513 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuŘadový
ZástavbaVenkovská

Lokalita

Česká Kamenice - Kamenická Nová Víska
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře