Prodej franšízy v OC Géčko Liberec

Sousedská 599, Liberec - Liberec XI-Růžodol I | 8 m²

ID 0315
Kontakt
2 420 000 Kč
možnost odpočtu DPH, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Získejte svou vlastní franšízu Trdlokafe a začněte si vydělávat!


Máme pro vás jedinečnou příležitost stát se součástí úspěšného a oblíbeného konceptu Trdlokafe. Naše franšíza vám umožní otevřít si vlastní pronajatý stánek, který je již zaběhlý a výdělečný.


Trdlokafe je známé pro své lahodné a originální trdelníky, které jsou oblíbené mezi místními i turisty. Naše trdelníky jsou pečené přímo na místě a nabízíme širokou škálu lahodných příchutí a náplní.


Výhody franšízy Trdlokafe jsou zřejmé. Můžete se spolehnout na naši značku a prověřený koncept, který již dosáhl úspěchu. Naše franšíza vám poskytne veškerou potřebnou podporu a know-how, abyste mohli úspěšně provozovat svůj vlastní stánek.


Pronajatý stánek je již připravený a vybavený veškerým potřebným vybavením. Nemusíte se starat o hledání vhodného místa nebo investovat do drahého zařízení. Stačí se připojit k naší franšízové síti a začít si vydělávat.


Nabízíme vám také marketingovou podporu, abyste mohli efektivně oslovit své zákazníky a zvýšit prodej. Společně s naším týmem vám pomůžeme vytvořit inzertní a chytlavý text, který přiláká co nejvíce zájemců o naše lahodné trdelníky.


Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost stát se součástí úspěšného podnikání. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte svou vlastní franšízu Trdlokafe. Společně budeme růst a dosahovat úspěchu!

Soubory a odkazy:

video YouTube
Trdlokafe
KategorieObchodní prostory
LokalitaSousedská 599, Liberec - Liberec XI-Růžodol I
OkresLiberec
Plocha užitná8 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Umístění objektuRušná část obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Sousedská 599
Liberec - Liberec XI-Růžodol I
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře