Prodej franšízy v OC Fórum Liberec

nám. Soukenné 669/2a, Liberec - Liberec IV-Perštýn | 4 m²

ID 0316
Kontakt
4 235 000 Kč
možnost odpočtu DPH, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Získejte svou vlastní franšízu Trdlokafe a začněte si vydělávat!


Máme pro vás jedinečnou příležitost stát se součástí úspěšného a oblíbeného konceptu Trdlokafe. Naše franšíza vám umožní otevřít si vlastní pronajatý stánek, který je již zaběhlý a výdělečný.


Trdlokafe je známé pro své lahodné a originální trdelníky, které jsou oblíbené mezi místními i turisty. Naše trdelníky jsou pečené přímo na místě a nabízíme širokou škálu lahodných příchutí a náplní.


Výhody franšízy Trdlokafe jsou zřejmé. Můžete se spolehnout na naši značku a prověřený koncept, který již dosáhl úspěchu. Naše franšíza vám poskytne veškerou potřebnou podporu a know-how, abyste mohli úspěšně provozovat svůj vlastní stánek.


Pronajatý stánek je již připravený a vybavený veškerým potřebným vybavením. Nemusíte se starat o hledání vhodného místa nebo investovat do drahého zařízení. Stačí se připojit k naší franšízové síti a začít si vydělávat.


Nabízíme vám také marketingovou podporu, abyste mohli efektivně oslovit své zákazníky a zvýšit prodej. Společně s naším týmem vám pomůžeme vytvořit inzertní a chytlavý text, který přiláká co nejvíce zájemců o naše lahodné trdelníky.


Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost stát se součástí úspěšného podnikání. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte svou vlastní franšízu Trdlokafe. Společně budeme růst a dosahovat úspěchu!

Soubory a odkazy:

video YouTube
Trdlokafe
KategorieObchodní prostory
Lokalitanám. Soukenné 669/2a, Liberec - Liberec IV-Perštýn
OkresLiberec
Plocha užitná4 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

nám. Soukenné 669/2a
Liberec - Liberec IV-Perštýn
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře